2018 Torrent ile Oyun İndirme

Her geçen gün çok daha kaliteli bir oyun, piyasaya sürülüyor. Artık oyun severlere çok güzel zamanlar yaşatan oyunların sayısı arttı. Kalite yönünde çok yüksek seviyelerde oyunların üretilmeye başlanması bütün olarak piyasayı da etkiledi. Artık oyun üreticileri de belirli bir seviyenin üzerinde oyun üretme mecburiyetinde oluyor. bu da en çok oyun severlere yarıyor. Piyasada oynanabilecek ve çok kaliteli olan onlarca oyun olmuş oluyor. Bu oyunları bilgisayarlarına yüklemek için çoğu kullanıcı Torrent programını kullanıyor. Bu programla birlikte kişiler oyunları rahatlıkla indirip sonrasında kurarak kısa süre içerisinde oynamaya başlıyor. Torrent oyun indir severler için piyasadaki bütün oyunların indirilmeimkânlarını kullanıcılarına sunuyor.

Oyunları Torrent aracılığıyla indirmek için ilk olarak indirme dosyalarını edinmek gerekiyor. Bu dosyaların boyutları çok küçük ve birçok internet sitesinden edinilebilir. Bu dosyaları indirip bilgisayarınızda Torrent ile birlikte çalıştırdığınızda oyunun indirilme işlemi de başlamış oluyor. Torrent oyun indirme dosyaları için çok sayıda internet sitesi bulunuyor. Kullanıcılar devamlı olarak kullanabilecekleri, her oyunu bulabilecekleri ve oyunların hiçbir problem çıkarmadığı bir Torrent oyun sitesi arıyor.

Bu doğrultuda binlerce kişi https://www.torrentabi.com sitesini kullanıyor. Site piyasaya çıkan tüm oyunların anında gerekli dosyalarını kullanıcılarına sunuyor. Şu ana kadar hiçbir oyunun indirme dosyasında bir sorun yaşamayan site, indirilme işleminden sonra oluşan sorunlar hakkında da resimli ya da videolu olarak çözümleri anlatıyor.

Bazı oyunların çıkış tarihleri açıklandıktan sonra oyun seveler büyük bir hevesle oyunun indirilme linklerinin çıkmasını bekliyor. Ancak bu durum bir çok sitenin de kişilerin bilgisayarlarına virüs bulaştırması anlamına geliyor. Herkesin beklediği oyunları koyduğunu iddia ederek sitelerine koyan siteler kullanıcıların bilgisayarlarına virüsleri bulaştırıyorlar.

Bu yüzden bu aşamada güvenilir Torrent sitelerini tercih etmek gerekiyor. İstediğinizi oyunun dosyasını indirdikten sonra virüs programları ile taratabilirsiniz. Hiçbir oyunda problem olmadığı görünce rahatlıkla bilgisayarınıza yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

İnternetinizin hızına göre Torrent üzerinden bilgisayarınıza inen oyunları anında
oynamaya başlayabilirsiniz. Bu işlemler için de hiçbir ücret vermeniz gerekmez.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>