İzmir’de Klima Servisi

Merkez Teknik Servis, klima arızaları için, İzmir’e gelişmiş teknik ekipman, donanımlı araç ağı ve eğitimli çalışma kadrosu ile, hızlı, kaliteli ve garantili bir hizmet vermektedir. Yaz kış her mevsim ihtiyaç olan klimaların olası arıza durumlarında, kesintisiz müşteri talebi alarak, bu taleplere en kısa sürede uygun şekilde dönüş sağlamaktadır.

   İzmir klima servisi ihtiyacında, gerek teknolojik ekipman gerek uzman personel gerekse fiyat açısından en tatmin edici hizmeti veren Merkez Teknik Servis, herkesin klima türü ve ihtiyacına göre hizmet alabileceği kapasitede faaliyetlerini yürütmektedir.

Klima arızalarını, en etkili şekilde gidererek klimanın kullanışlılığını arttıran firma, verdiği hizmetin kalitesini katlamak için bir yıl da garanti vermektedir. İhtiyaç halinde, İzmir’in tüm ilçelerine ulaşım sağlamakta, müşteri memnuniyeti hedefli çalışma prensibiyle alanında uzmanlaşmış klima tamir hizmeti vermektedir.

Merkez Teknik Servis, klima arızalarında sağladığı kaliteli hizmet haricinde, klima bakımı için de, en güvenilir ve ekonomik hizmetin alınabileceği bir firmadır. Klima, kombi ve diğer tüm beyaz eşyaların arıza giderimi ile bakımı için her daim, Merkez Klima Servisi İzmir firması aranarak talep bırakılabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>